به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - فرماندار آستارا: توفیق سازمان بهزیستی در گرو همراهی نهادهای مرتبط است

حقیقت نیوز

فرماندار آستارا: توفیق سازمان بهزیستی در گرو همراهی نهادهای مرتبط است

تاریخ:شنبه 31 تیر 1396-04:24 ب.ظ

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: سازمان بهزیستی به واسطه خدمات گسترده اش، نقشی فراگیر در جامعه دارد و خدمات رسانی آن با همراهی مردم و نهادهای مرتبط معنا می یابد.

  یونس رنجکش به مناسبت هفته بهزیستی در دیدار با رئیس و کارکنان اداره بهزیستی در فرمانداری این شهرستان افزود: فراگیری نقش بهزیستی، مسئولیت هایی را متوجه این سازمان می کند و اگر کمک های مردمی و حمایت های سایر بخش های حاکمیتی نباشد، قادر به انجام کامل وظایف نیست.
وی اضافه کرد: هرچند که اداره بهزیستی از نظر مسئولیت های سازمانی دارای وظایف مختلفی است اما این وظایف زمانی به سرانجام می رسد که مورد حمایت و پشتیبانی قرارگیرد.
وی ادامه داد: همه ما در مقابل جامعه مسئولیت داریم و باید نسبت به مسئولیت های اجتماعی حساس باشیم و مداخله در چالش های اجتماعی برای مهار و کاهش آنها از جمله این مسئولیت هاست.
رنجکش افزود: ساماندهی و برنامه ریزی با ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف از وظایف بهزیستی است و باید با توجه به نیازها و امکانات به آنها پاسخ دهد.
وی خواستار توانمند سازی جامعه هدف با اجرای برنامه ریزی های آموزشی در شهرستان آستارا شد.
نازنین شهبازی رئیس اداره بهزیستی آستارا نیز در این دیدار خدمات رسانی به افراد تحت پوشش و مقابله با بحران های اجتماعی را از عملکردهای این اداره عنوان کرد.
25 تا 31 تیرماه هفته بهزیستی است و در حوزه امور اجتماعی و توانبخشی بهزیستی آستارا 634 خانوار مستمری بگیر تحت پوشش هستند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic