به روز نامه الكترونیكی آستارا نیوز یك اولین سایت خبری و تحلیلی در شمال كشور و‌استارا خوش آمدید تاسیس 1379 آستارا نیوز - کامیون‌های حامل مواد فاسد شدنی گرفتار شده در پایانه آستارا

حقیقت نیوز

کامیون‌های حامل مواد فاسد شدنی گرفتار شده در پایانه آستارا

تاریخ:پنجشنبه 21 فروردین 1399-08:11 ب.ظ

بسته لطفا تولید در‌ادامه بررسی مشکلات به رانندگان کامیون داران ترانزیتی برخورده است که مورد بی توجهی سازمان راه و ترابری قرار گرفته است.

کامیون‌هایی که بارهایشان در گمرگ ترخیص نشدبه گزارش خبرنگار لطفا تولید گروه اقتصادی  باشگاه خبرنگاران جوان، طی تماس‌های مکرر یکی از کامیون داران در خصوص رسیدگی نکردن راه و ترابری و شرکت پگاه اصفهان گزارشی را تهیه کردیم.

یکی از کامیون داران در گفت‌وگو با خبرنگار لطفا تولید گروه اقتصادی  باشگاه خبرنگاران جوان، شکایتی را در خصوص بی توجهی وزارت راه وترباری و شرکت پگاه درخصوص رسیدگی نکردن به ترخیص مواد فاسد شدنی مطرح کرد و گفت: ما درحال حاضر سه دستگاه کامیون هستیم که در روز جمعه به تاریخ ۱۵ فروردین ۹۹ از کارخانه‌ی پگاه اصفهان به مقصد آستارا بار خامه زیر صفری صادراتی زدیم.

او در ادامه گفت: این سه دستگاه کامیون به علت آنکه بارفاسد شدنی دارند گمرک موظف بود که این بار‌ها را روز شنبه بین ساعت ۱۰ تا ۱۲ ترخیص کند، اما تا به امروز هیچ اقدامی در این راستا رخ نداده است.

این راننده کامیون اظهار کرد: شرکت پگاه به جای آنکه ترخیص این بار‌ها را از قبل با گمرک آستارا هماهنگ کند، ولی این کار را انجام نداد فقط این شرکت می‌خواهد که این مسئولیت بار‌ها را از گردن خودش باز کند.

او افزود: بادستگاه‌های ذی ربط مثل دامپزشکی اصفهان، راه وترابری تهران و اصفهان، به مسئول بخش بارنامه پگاه تماس گرفته ایم، اما هیچ اقدامی در این راستا برای ما انجام نداده اند.

او در پایان خواستار آن شد که تا سازمان راه‌وترابری، دامپزشکی و شرکت پگاه به این مسئله مهم رسیدگی کنند.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic